tyt

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 KWIETNIA 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkanocna

Niedziela Dobrego Pasterza - 21.04.2024 r.

 1. IV Niedziela Wielkanocna jest obchodzona w Kościele jako Niedziela Dobrego Pasterza – dzień szczególnej modlitwy o powołania. Niemniej jednak nie zapomnijmy o tych, którzy już zostali powołani do bycia pasterzami. Kroczą za Dobrym Pasterzem i oddają swoje życie za owce.

 2. Zgodnie z zapowiedzią, w dzisiejszą Niedzielę „Chór Parafialny” przeprowadzi dobroczynną zbiórkę charytatywną na rzecz leczenia operacyjnego, rehabilitacyjnego, Agatki Sobolewskiej mającej 9 lat, wnuczki naszego Pana Kościelnego. Agatka musi przejść skomplikowaną operację bioder.

  Dzisiaj po Mszy św. sprawowanej o godz. 11:00 odbędzie się krótki koncert naszego Chóru, na który, serdecznie zapraszamy. Składamy serdeczne podziękowanie staropolskim: Bóg Zapłać! za wsparcie i okazane serce.

 3. W środę po Mszy Świętej odprawianej o godz. 17:30 zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 4. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy Święty sprawowanej o godz. 18.00.

 5. W piątek po Mszy Świętej odprawianej o godz. 18:00, zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 6. W najbliższy piątek 26 kwietnia po wieczornej Eucharystii o godz. 18:00 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się comiesięczna Adoracja dla kobiet. Po adoracji o godz.19:00 w sali Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego o aborcji w Polsce pt. "Miało nie żyć", który został przygotowany przez Fundację Życie i Rodzina. Wstęp wolny i bezpłatny. Zapraszamy.

 7. Zapowiedzi przedślubne:

  • Michalina Stankiewicz, panna z Parafii Wojskowo-Cywilnej pw. Św. Jozafata BM w Komorowie oraz Artur Todorowski, kawaler z Parafii pw. Ap. Szymona i Tadeusza w Szelkowie – zapowiedz II.

 8. Wszystkim dziękujemy, za złożone ofiary, życzliwość, modlitwę – Bóg zapłać.

Ks. ppłk mgr lic. Tomasz Szefliński, proboszcz

Ks. mgr lic. Piotr Jarnicki, wikariusz

 

Wielkanoc

Zdjęcia A. Cichowska

Rekolekcje

Zdjęcia A. Cichowska