tyt

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 CZERWCA 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI Niedziela Zwykła
16.06.2024 r.

1.    Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę zwykłą, zgodnie z zapowiedzią gościmy dzisiaj w naszej Parafii, misjonarza pracującego w Papui Nowej Gwinei; Jarosława Wiśniewskiego, który głosi dzisiaj kazania na temat Misji, po Mszy Św. ks. Jarosław będzie zbierał ofiary na Misje. Składamy serdeczne Bóg zapłać, za złożone ofiary.

2.    Za tydzień w Niedzielę 23 czerwca odbędzie zbiórka ofiar, po mszach św., na cele edukacyjne w Diecezji Łomżyńskiej oraz na KUL.

3.    Trwa czerwiec – miesiąc poświęcony czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie po mszy św. o godz. 18:00 odmawiamy litanie do Serca Pana Jezusa, modląc się prosimy w intencji pokoju na świecie.

4.    W środę po Msz Św. sprawowanej o godz. 17:30, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek po Mszy Świętej odprawianej o godz. 18:00, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.

6.    Rok szkolny zbliża się ku końcowi i nadejdą upragnione przez dzieci wakacje. Zapraszamy w czwartek 20 czerwca na Mszę Św. o godzinie 18.00, w czasie której będziemy dziękować za otrzymane łaski i wyniki pracy w postaci ocen. Będziemy modlili się za wszystkie dzieci, nauczycieli, katechetów i wychowawców prosząc o szczęśliwe, słoneczne i wspaniałe wakacje.

7.    Zapowiedzi przedślubne:

  • Cezary Kruk z Parafii z Parafii pw. św. Jozafata i Weronika Borowa z Parafii pw. św. Jozafata – zapowiedz II
  • Krzysztof Szulęcki z Parafii pw. WNMP w Ostrowi Mazowieckiej i Agata Gregorek z Parafii pw. św. Jozafata – zapowiedz II.
  • Celina Szydlik z Parafii pw. św. Jozafata w Komorowie i Artur Senderowski z Parafii pw. Najświętszego Sakramentu w Dobrym Lesie – zapowiedź – I.

8.    Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę. Jubilatom i Solenizantom, tego tygodnia, życzymy wielu łask Bożych: zdrowia, opieki Matki Bożej i św. Jozafata BM, patrona naszej Parafii.

9.    W mijającym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności; +lekarza medycyny ppłk rezerwy Zdzisława Malinowskiego oraz +Jadwigę Drozdowską; których polecamy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. ppłk mgr lic. Tomasz Szefliński, proboszcz

Ks. mgr lic. Piotr Jarnicki, wikariusz